System ratalny

Sprawdź korzystny sposób rozliczeń za wykonane projekty. Nie musisz płacić całej kwoty od razu, rozdziel swoje wydatki w czasie i ciesz się Twoim nowym projektem!

Planujesz nowy projekt?

Porozmawiajmy o nim!

App Design

Zaprojektuję wygląd Twojej aplikacji. Ułatw swoim klientom korzystanie z Twoich usług, dzięki przyjemnej i efektownej appce. 

Projektowane przeze mnie aplikacje działają ze systemami MacOS, Android, Windows oraz Linux. Służą zarówno odbiorcom, jak i pracownikom Twojej działalności. Zaskocz wszystkich niepowtarzalnym wyglądem, cudownymi animacjami oraz perfekcyjną funkcjonalnością. 

Twoja aplikacja będzie dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb. Systemy księgowości, sklep internetowy lub inne programy logistyczne. 

Najnowsze trendy designerskie

Dowolny system operacyjny

Wielojęzyczne treści

Indywidualny projekt

FAQ

Najczęściej zadawane pytanie

Czas trwania projektu uzależniony jest od skomplikowania oraz obszerności aplikacji. Przy prostych appkach jest to około 10- 14 dni roboczych. Stworzenie bardziej zaawansowanej aplikacji trwa mniej więcej 20- 30 dni roboczych.

Ceny projektu pojedynczej aplikacji zaczynają się od 1000 PLN. Ostateczna cena podawana jest po wstępnym rozplanowaniu layoutu i uzgodnieniu funkcji appki.

Na sam początek porozmawiamy o tym, czego oczekujesz od swojego programu oraz co chcesz dzięki niemu osiągnąć. Zrobię wstępny szkic, na którym będzie bazować aplikacja. Następnie zaproponuję Ci parę opcji wyglądu appki, z którego wybierzemy ten najlepszy. Następne kroki to ostateczny projekt oraz zmiany i poprawki.