System ratalny

Sprawdź korzystny sposób rozliczeń za wykonane projekty. Nie musisz płacić całej kwoty od razu, rozdziel swoje wydatki w czasie i ciesz się Twoim nowym projektem!

Planujesz nowy projekt?

Porozmawiajmy o nim!

eCommerce

Zacznij zarabiać w sieci! Wykonam dla Ciebie oryginalny i funkcjonalny sklep internetowy. W prosty i szybki sposób będziesz mógł obsłużyć zamówienia, pozyskać nowych klientów i wyróżnić się w sieci. Sklep wyposażony będzie w bezpieczny system płatności, możliwości logowania, prowadzenia newslettera oraz automatyczne wystawianie produktów na portale aukcyjne. 

 

Istnieje również opcja stworzenia sklepu w modelu dropshippingowym. Posiadając odpowiednią bazę, zintegruję Twój sklep z hurtownią lub producentem. Dzięki temu stan produktów oraz ich cena będą zawsze aktualne. 

Indywidualny projekt graficzny

Aplikacja monitorująca zamówienia

Sprawdzony system sprzedaży

Darmowy regulamin sklepu

FAQ

Najczęściej zadawane pytanie

Tak, sklep działa na prostej w obsłudze platformie Woocommerce. Możesz obsługiwać swój sklep przez komputer lub przez aplikację mobilną. Dodatkowo w pakiecie otrzymasz ode mnie pełną instrukcję krok po kroku.

Ceny projektu i uruchomienia sklepu internetowego wahają się od 3500 do 13 000 PLN. Wszystko zależne jest od treści i ilości sprzedawanych produktów, oraz od integracji z zewnętrznymi systemami. Najdroższe sklepy to projekty w których wraz z pomocniczą firmą wykonujmy zdjęcia, animacje, grafiki, redagujemy teksty, kręcimy video oraz tworzymy wizerunek strony i produktów. Cena wykonania ustalana po zrobieniu wstępnego szkicu strony i ustaleniu funkcji, oraz treści.

Skontaktuj się ze mną, ustalimy czego potrzebujesz do osiągnięcia celu i dobierzemy odpowiednią i najbardziej optymalną opcję sklepu.

Cena niezbędnego oprogramowania wynosi około 350- 450 PLN rocznie. Dodatkowo należy doliczyć koszt domeny, hostingu oraz wszystkich bramek płatności, zabezpieczeń i dodatkowych usług. Koszt funkcjonowania sklepu nie powinien przekroczyć 1000 PLN rocznie. 

Sklep tworzony przeze mnie posiada optymalizacje SEO na najwyższym poziomie. Pozwala to wyszukiwarką umieścić sklep bardzo wysoko w Google. Dodatkowo możesz liczyć na moje wsparcie graficzne i marketingowe. Zajmuje się również pozycjonowaniem stron. Jeśli chcesz wiedzieć więcej przejdź do zakładki website support.

Jeśli strona jest postawiona na systemie CMS WordPress, jest to bardzo prosty zabieg. Jednak kiedy strona jest zrobiona w innym systemie lub napisana samemu od podstaw, proces ten wymaga więcej czasu, jednak jest jak najbardziej możliwy.

Istnieje możliwość integracji sklepu z bazą danych produktów oraz z najbardziej popularnymi systemami księgowymi, np. Comarch Optima. Sprawia to, że sklep staje się całkowicie automatyczny i wszystkie najważniejsze rzeczy mamy w jednym miejscu.