Jak to działa?

Inwestując z KMA Investment, zarabiasz na projektach deweloperskich. Jednak tam, gdzie deweloper zaczyna najbardziej intensywne prace, Ty możesz odprężyć się i zacząć liczyć zyski.

Inwestor

Inwestuje swoje środki

Realizuje zysk ze sprzedaży

Deweloper

Inwestuje swoje środki

Realizuje zysk ze sprzedaży

Organizuje całość procesu inwestycyjnego

Odpowiada za promocję i sprzedaż

Twoja rola

Kwestie formalne, uzyskanie pozwoleń, realizacja i nadzór nad pracami budowlanymi, działania marketingowe, poszukiwanie i obsługa klientów, w tym także w okresie rękojmi, czyli po zakończeniu inwestycji – to zupełnie Cię nie interesuje.
Ty inwestujesz pieniądze i oczekujesz zysku.

Etapy Twojej inwestycji

Faza wstępna

Na tym etapie zawieramy umowy z większością inwestorów korzystających z usługi KMA Investment. Dla Ciebie to początek inwestycji, ale z punktu widzenia projektu deweloperskiego, to ostatni etap długiego procesu przygotowań do rozpoczęcia budowy i sprzedaży.

W tym momencie spółka celowa nabyła już grunt, na którym realizowana będzie inwestycja – jeden z jej najważniejszych składników majątkowych.
Zakończyliśmy już także cały szereg prac zabezpieczających realizację inwestycji od strony administracyjnej.

Wreszcie, uzyskaliśmy także finansowanie w postaci kredytu bankowego, co oznacza, że biznes plan danej inwestycji został pozytywnie zweryfikowany przez bankowych specjalistów.

Faza realizacji projektu

Na tym etapie wcześniejsze plany stają się rzeczywistością. Ruszają prace na budowie, zaczyna się sprzedaż i promocja mieszkań.

Dla dewelopera jest to czas wytężonej pracy, dla Ciebie – okres, w którym co kwartał otrzymujesz zagwarantowane w umowie świadczenia:

odsetki – jeśli zawarłeś umowę pożyczki
zaliczki na poczet przyszłego wykupu udziałów – jeśli nabyłeś udziały w spółce celowej

Zarówno umowa pożyczki, jak i umowa spółki zapewnia Ci dochód od początku inwestycji. Niezależnie od tempa sprzedaży, co kwartał będziemy wypłacać Ci środki, zgodnie z ustaloną na początku inwestycji stopą zwrotu.

Stopa zwrotu jest stała w całym okresie inwestycji, a wypłacane Ci co kwartał środki są obliczane dokładnie tak, jak odsetki od lokaty.

Zamknięcie inwestycji

Po określonym z góry czasie, KMA Development zwróci kwotę pożyczki lub odkupi od Ciebie udziały w spółce celowej. Dla każdego projektu inwestycyjnego ten czas może być inny, ale najczęściej wynosi około 2 lat.

Inwestycja w formie pożyczki

KMA Development zwraca pożyczkę w wysokości nominalnej. Wcześniej wypłacone odsetki stanowią Twój zysk.

Inwestycja w formie nabycia udziałów

KMA Development odkupuje od Ciebie udziały w spółce celowej. Wykup odbywa się poprzez realizację opcji sprzedaży, jaką wystawia Śniadecki Development równolegle z objęciem udziałów w spółce celowej.

Poznaj szczegóły

Napisz lub zadzwoń

Dział sprzedaży

Klaudia Gawecka

+48 571 347 900

sprzedaz@kma-development.pl

Dział inwestycji

Andrzej Gawecki

+48 519 605 045

inwestycje@kma-development.pl

+48 123 456 789

Polityka prywatności

Materiały zawarte na stronie WWW mają charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako ostateczne projekty realizacyjne. Deweloper zastrzega sobie prawo zmian. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma wyłącznie charakter informacyjny.

Designed by Kubala Projects