System ratalny

Sprawdź korzystny sposób rozliczeń za wykonane projekty. Nie musisz płacić całej kwoty od razu, rozdziel swoje wydatki w czasie i ciesz się Twoim nowym projektem!

Planujesz nowy projekt?

Porozmawiajmy o nim!

Website Development

Stworzę Twoją wyjątkową i niepowtarzalną stronę internetową. Przygotuję grafiki, animacje oraz teksty, które zainteresują Twoich Klientów. W dzisiejszych czasach strona internetowa to podstawa do budowania własnej marki.

Twoja witryna www będzie oryginalna oraz responsywna – czyli idealnie zaprojektowana pod urządzenia mobilne, jak i komputery. Tworzone przeze mnie strony są oparte na systemie CMS WordPress. To najpopularniejszy system zarządzania treścią. Główną przewagą WP nad innym sposobem tworzenia jest stabilność i podatność na różne personalne modyfikacje. 

W pakiecie ze stroną otrzymasz ode mnie instrukcję jej obsługi, która w łatwy sposób pokaże Ci jak samemu edytować np. blog lub aktualności Twojej firmy. 

Profesjonalnie stworzone treści

Wysoka pozycja w Google

Sprawdzony i szybki hosting

Indywidualny projekt

FAQ

Najczęściej zadawane pytanie

Czas trwania projektu uzależniony jest od skomplikowania oraz obszerności strony. Przy prostych witrynach jest to około 7 – 14 dni roboczych. Stworzenie bardziej zaawansowanej strony trwa mniej więcej 14- 21 dni roboczych.

Ceny projektu i uruchomienia strony internetowej wahają się od 1500 do 9000 PLN. Wszystko zależne jest od treści i funkcji strony. Najdroższe witryny to projekty, w których wraz z pomocniczą firmą wykonujmy zdjęcia, animacje, grafiki, redagujemy teksty oraz kręcimy video. Cena wykonania ustalana po zrobieniu wstępnego szkicu strony i ustaleniu funkcji i treści.

W zależności od tego, czy decydujemy się na postawienie strony na bardziej zaawansowanym oprogramowaniu koszt wynosi około 250 – 450 PLN rocznie. Jest w to wliczony hosting, domena oraz oprogramowanie (opcjonalnie)

Tak! Dostaniesz ode mnie pakiet instrukcji video jak zarządzać swoją stroną. Dzięki CMS WordPress zalogujesz się na swoją stronę za pomocą przeglądarki na dowolnym urządzeniu. 

Proces unowocześnienia dawnej witryny polega na zebraniu rzeczy, które chcemy zmienić, a następnie zaprojektowaniu ich od nowa i wdrożeniu do systemu. Jest to jak najbardziej możliwe, jednak Klienci często decydują się na zaprojektowanie strony od nowa, ze względu na utrzymanie spójności i świeżości wszystkich elementów.